עורך דין זיו לוטנברג

ניסיון של למעלה מ-16 שנה בתחום המשפטי.

עורך דין ייפוי כוח מתמשך

משרד עו"ד זיו לוטנברג – טיפול משפטי איכותי תוך התמקדות בשירות ובשירות מקצועי הוגן. 

משרדנו מעניק פתרונות של ייפוי כוח מתמשך ואפוטרפסות, צוואות, הסכמי ממון, גישור גירושין והסכמי מכר של דירות.

היתרון שלנו הוא בניסיון, בשירות האישי ובמיקוד שלנו במספר תחומים. 

אנו מבצעים את העבודה מהראש ומהלב  ומשלבים ניסיון פרקטי של שנים שמאפשר לקבל שירות מותאם אישית.  מעבר ליחס אישי וזמינות לכל שאלה, אנו גם דואגים לכל היבטי העסקה, כך שלקוחותינו מקבלים מעטפת משפטית מלאה ומקיפה שמבוססת על ניסיון של שנים באם זה בתחום המקרקעין או בתחומים אחרים. 

משרד עו”ד זיו לוטנברג נחשב כיום למשרד בוטיק מוביל בתחום ייפוי כוח מתמשך /אפוטרפסות, הסכמי ממון, גישור גירושין ומקרקעין.

המשרד מטפל במגוון עסקאות לרבות:

ייצוג בקנייה/מכירה של דירה יד שנייה, קניית דירה מקבלן, קנייה/מכירה של מגרשים, השכרות של נכסים מסחריים ועוד.

בנוסף לתחום המקרקעין למשרדנו ניסיון רב בפתרונות לגיל השלישי ופתרונות של העברה בין דורית הכוללים בין היתר עריכת צוואות וייפוי כוח מתמשך.

עו"ד זיו לוטנברג הוא מגשר מוסמך משרד המשפטים אשר מתמקד בתחום של גישור גירושין.

מייסד המשרד עו”ד זיו לוטנברג, בעל תואר ראשון במשפטים LL.B ותואר ראשון בכלכלה (בהצטיינות) B.A, בעל רשיון עריכת דין משנת 2006, מחזיק בוותק ובניסיון של יותר מ-16 שנים בתחום המשפטי.

לילך בוגו'​
ייצוג ברכישת דירה מקבלן​
קרא עוד
"לאחר שבדקתי מספר עורכי דין שייצגו אותי ברכישת דירה מקבלן הגעתי לעו"ד לוטנברג דרך המלצה. הוא פשוט הקדיש לי את כל הזמן שנדרש, ענה לי לכל השאלות בסובלנות ובמקצועיות. כשחתמתי על החוזה הרגשתי הכי בטוחה. הוא הדריך אותי לאורך כל הדרך ותמיד היה זמין בשבילי בנייד ובוואטסאפ. עו"ד לוטנברג הוא מאוד מקצועי, אדם ישר עם הרבה ניסיון בתחום. אני ממליצה בחום."
יעל בנאי ורן עפרון
ייצוג במכירת דירה + רכישת דירה
קרא עוד
"אנחנו מאוד ממליצים על עו"ד לוטנברג. ​עו"ד לוטנברג ייצג אותנו במכירת דירה בתל אביב. המקצועיות, האמינות והשירות היו יוצאי דופן. ​לאחר מכירת הדירה נעזרנו בשרותיו של עו"ד לוטנברג לצורך רכישת דירה. הטיפול היה יסודי, מקצועי והרישום בטאבו הסתיים בצורה מהירה."
דינה רוזנברג
ייצוג במכירת דירה
קרא עוד
"עו"ד לוטנברג טיפל במכירת הדירה שלנו בצורה מקצועית ביותר ושמר עלינו לאורך כל הדרך. היסודיות, הניסיון והזמינות ראויים להערכה רבה. תודה ענקית על הטיפול היסודי והמקצועי"
טלי ואייל מוסקוביץ
ייצוג ברכישת דירה
קרא עוד
"ברצוננו להמליץ על עו"ד זיו לוטנברג. עורך דין לוטנברג טיפל לנו ברכישת הבית שרכשנו ברמת גן. הטיפול היה מאוד יסודי ומקצועי והיחס האישי היה ברמה הגבוהה ביותר. כלכך היינו מרוצים שאנו נעזרים בשירותיו למכירת הדירה שלנו. ממליצים בחום רב"
רחל וולס
ייצוג בעסקת מכר
קרא עוד
"עו"ד זיו לוטנברג טיפל בעסקת המכר של הדירה שלי במקצועיות רבה ומהר מאוד סימנו את הרישום בטאבו . תודה רבה על הטיפול והיחס הנפלא שקיבלתי"
אפרת ורן הלפרן
ייצוג במכירת דירה + רכישת בית פרטי
קרא עוד
לכבוד עו"ד זיו לוטנברג אנו רוצים להודות לך על הטיפול המסור והמקצועי אשר ייצגת אותנו במכירת הדירה שלנו ובקניית בית פרטי במקומו, ברמת השרון. המקצועיות חסרת הפשרות שלך הבדיקות היסודיות של כל הפרטים והליווי הצמוד הובילו אותנו בשתי העסקאות החשובות ביותר בחיינו, לעסקאות מוצלחות. השירות היה מאוד מקצועי והיחס האישי היה ברמה הגבוהה ביותר. התחושה לכל אורך הדרך הייתה שאפשר לסמוך עליך ואנחנו בידיים הטובות ביותר. אנו בטוחים שכל מי שיזכה לשירותיך בהמשך ייהנה כמונו. נפגש בעסקה הבאה !
גבאי ניר
ייצוג ברכישת דירה
קרא עוד
עוד זיו לוטנברג, אני מודה לך על טיפול זריז ויעיל בכל הקשור לרכישת דירתי. ​ הופנתי אלייך בעקבות המלצה חמה, ממש בדקה ה 90..! ההמלצה הצדיקה את עצמה! הפגנת מקצועיות סבלנות גמישות ואכפתיות. ממליץ עלייך בחום!
טל פ.
ייצוג ברכישת בית פטרי
קרא עוד
לכבוד עו"ד לוטנברג, אני רוצה להודות לך על הטיפול המקצועי ברכישת הבית. לכל אורך הדרך הרגשתי שאני בידיים מקצועיות וניתן לסמוך עליך. אתה מקפיד ויסודי וזמין לכל שאלה או התייעצות. בנוסף ראוי לציין את רוחב הלב שלך ואת האדיבות שלך. אני רוצה להמליץ עליך ובטוחה שכל מי שיזכה לשירותיך בהמשך ייהנה כמוני.
הקודם
הבא

צרו איתנו קשר

אנחנו מבטיחים להעניק את השירות הטוב ביותר!

נגישות
יצירת קשר
*ליווי של עורך דין מנוסה. אפשרות גם לקבל שירות בבית הלקוח

רח' בר כוכבא 23, בני ברק
מגדל V-Tower
מיקוד:5126002

פתיחה
1
שלום וברכה
שלום וברכה
איך אוכל לעזור?
Call Now Button