האפוטרופוס הכללי ייפוי כוח מתמשך

האפוטרופוס הכללי ייפוי כוח מתמשך

במאמר הבא תקבלו מידע אודות תפקידו של עורך הדין מול האפוטרופוס הכללי ייפוי כוח מתמשך או בכלל תפקידו של עורך דין בענייני האפוטרופסות, והאם עורך דין יכול להיות אפוטרופוס.

מה תפקיד עורך הדין מול האפוטרופוס הכללי ייפוי כוח מתמשך

כמשרד עורך דין וותיק אנו נותנים שירות מול האפוטרופוס הכללי ייפוי כוח מתמשך ועוד. יש לנו הרשאה להגשת תיקים ולצפייה בתיקים כגון אלו באתר של האפוטרופוס הכללי. באתר האפוטרופוס הכללי ייפוי כוח מתמשך אנו גם מכירים בפני מיופה הכוח וכן בפני הממנה את אתר האינטרנט של האפוטרופוס הכללי, אנו מציגים לו כיצד לקבל הרשאת כניסה באתר ומלווים אותו בכל שלבי הביורוקרטיה, הגשה של מסמכים, איך להוריד טופס הסכמה להתמנות כמיופה כוח וכן הנחיות לאפוטרופוס ולגבי הגיל השלישי הגדרה.

האפוטרופוס הכללי יפוי כוח מתמשך
האפוטרופוס הכללי יפוי כוח מתמשך תפקידו של עורך הדין

מידע לגבי האפוטרופוס הכללי

ההתמנות כמיופה כוח נלווית לפעמים בחוסר הבנה וידע, בדרך כלל מדובר בבן אדם שזו לו הפעם הראשונה שהוא מתבקש לחתום על ייפוי כוח מתמשך או ייפוי כוח בכלל, מה שיוצר לפעמים בלבול, ולפעמים הססנות ופחד מפני דרישות התפקיד וכו', אז קודם כול אתם מוזמנים להתקשר בכל עת, אנו זמינים ומשתדלים לעזור. מעבר לכך יש את האתר של האפוטרופוס הכללי שם תוכלו גם לקבל מידע רב. אל האתר של האפוטרופוס הכללי מגיעים דרך אתר משרד המשפטים, משם נכנסים ללינק: 'האפוטרופוס הכללי, הרשם לענייני ירושה והממונה על הליכי חדלות פירעון'. ניתן לקבל שם שירותים ומידע על כל היחידות של האגף: ירושה, חדלות פירעון, ייפוי כוח מתמשך, קבלת החלטות נתמכת, פיקוח על מנהלי עיזבון, נכסים עזובים, עיזבונות לטובת המדינה, חילוט, השקעות, גיל הזהב והוועדה לחלוקת כספים שנפסקו כסעד בתובענות ייצוגית.

האפוטרופוס הכללי
אצלנו תקבלו את כל המידע על האפוטרופוס הכללי

עורך דין אפוטרופסות

עורך דין אפוטרופסות מטפל בכל שלבי מינוי אפוטרופסות. שלבי מינוי האפוטרופסות הינם: מינוי האפוטרופוס לאחר הסכמתו של המתמנה, החלת האפוטרופסות כאשר הדבר הופך להיות נדרש (בייפוי כוח מתמשך לבנק למשל חלות האפוטרופסות היא מרגע שהממנה אינו יכול לקבל החלטות באופן עצמאי). השלב הבא הוא תקופת האפוטרופסות, שגם היא מצריכה ליווי של עורך דין אפוטרופסות, יש בה, בתקופה זו, דילמות משפטיות רבות. השלב הסופי הוא סיום האפוטרופסות, אם בשל כך שכבר אין בזה צורך (החולה הבריא או נפטר וכדומה), או בשל בקשה מצד הממנה או בני משפחתו שאינם שבעי רצון מתפקודו או בשל סיבה אחרת. עורך דין אפוטרופסות אמור ללוות את המשפחה על כל שלבי האפוטרופסות ולייצג את האינטרס של הממנה ובני משפחתו.

עורך דין אפוטרופסות
עורך דין אפוטרופסות

עורך דין אפוטרופוס

אנו כמשרד עורך דין אפוטרופוס מומחה ממנים אפוטרופוס אך ורק בהתאם לחוק. החוק מתיר למנות אפוטרופוס כאשר יש צורך בכך, בשל מצב בריאותי או נפשי רעוע של מי שהתמנה עליו האפוטרופוס אם וכאשר אין חלופה אחרת. אנו כמשרד עורך דין אפוטרופוס ותיק ומומחה אנו מתמחים גם בחלופות למינוי אפוטרופוס בהתאם לתיקון 18 בחוק הכשרות המשפטית והאפוטרופסות. ומעבר לליווי המשפטי של המשפחה בכל הנוגע לאינטראקציה שבין המשפחה לאפוטרופוס הכללי, בתור עורך דין אפוטרופוס אנו מעניקים גם ליווי מול משרדים ממשלתיים רלוונטיים או גופים אחרים במידת הצורך של החולה ובני משפחתו. אנחנו פורסים בעצם הגנה משפטית כוללת בכל הקשור לאפוטרופסות ומה שמסביב. יצוין כי עורך דין אינו יכול להיות גם אפוטרופוס וגם מייצג באותו תיק.

עורך דין אפוטרופוס (2)
עורך דין אפוטרופוס

 

עורך דין ייפוי כוח מתמשך

עו"ד זיו לוטנברג

משרד עו"ד זיו לוטנברג – בהתחייבות למחיר הטוב ביותר! יושר ללא פשרות. שירות אישי ומקצועי. מאות לקוחות מרוצים. מייסד המשרד עו”ד זיו לוטנברג, בעל תואר ראשון במשפטים LL.B ותואר ראשון בכלכלה (בהצטיינות) B.A, בעל רשיון עריכת דין משנת 2006, מחזיק בוותק ובניסיון של יותר מ-15 שנים בתחום המשפטי.

יצירת קשר מהיר
מאמרים

מאמרים נוספים

נגישות

ייעוץ ראשון חינם

עו"ד זיו לוטנברג 15 שנה ניסיון

רח' בר כוכבא 23, בני ברק
מגדל V-Tower
מיקוד:5126002

*ליווי של עורך דין מנוסה. אפשרות גם לקבל שירות בבית הלקוח
Call Now Button