ייפוי כוח מתמשך עלות

ייפוי כח מתמשך עלות

עורכי דין ייפוי כוח מתמשך גובים על ייפוי כוח מתמשך מחירים בהתאם למידת ההשקעה הנדרשת, בייפוי כוח מתמשך שכר טרחה מומלץ הוא בין 5000 ל-7500 ₪, אך עלות עריכת ייפוי כוח מתמשך בפועל יכולה להיות זולה או יקרה יותר. קראו במאמר הבא על ייפוי כוח מתמשך מחיר ומה משפיע עליו

  ייפוי כוח מתמשך עלות

האפוטרופוס הכללי ייפוי כוח מתמשך – בייפוי כוח מתמשך עורך הדין חותם כי הממנה (מי שעושה את הייפוי כוח) הבין את משמעות ייפוי הכוח, את מטרות ותוצאות המהלך, וכן שהייפוי ניתן בהסכמה ומרצון חופשי, מבלי שמישהו הפעיל לחץ כלשהו ומבלי שמישהו מנסה לנצל את חולשותיו או מצוקותיו של הממנה.  אצלנו ניתן לערוך ייפוי כוח מתמשך והעלות נגזרת ממדית המורכבות של הייפוי כוח לדוגמא האם מדובר על מספר מיופי כוח, תיק הנכסים והרכוש של הלקוח והדרישות השונות של הלקוח לגבי הטיפול בנכסים אילו וכדומה. אנו מתחייבים לתת את השירות הטוב ביותר שאנחנו יכולים להעניק ללקוח במחיר הסביר וההגון ביותר ולקחת בחשבון את מכלול הנסיבות. בנוסף אנחנו מטפלים בעריכת צוואות ומאפשרים ללקוח טיפול מרוכז במקום אחד.

ייפוי כוח מתמשך עלות
ייפוי כוח מתמשך עלות

ייפוי כוח מתמשך מחיר

וכמו הממנה כך גם המתמנה – מיופה הכוח חותם ומצהיר על הסכמתו למינויו מטעם ייפוי כוח מתמשך. כמו כן מיופה הכוח מצהיר כי הוסברה והובהרה לו המשמעות של ייפוי כוח מתמשך והתפקידים החלים עליו. מיופה הכוח צריך לדעת בבירור את האחריות המוטלת עליו והסמכויות שבידיו. ולא פחות מכך הוא צריך לדעת מה לא בסמכותו ומה צריך אישור מיוחד מבית המשפט. מיד לאחר החתימה אין למיופה הכוח כל תפקיד עד שיקבל הודעה מהאפוטרופוס הכללי על כניסת המינוי לתוקף. מיופה הכוח אינו מיועד רק הגיל השלישי הגדרה. ואנו רואים יותר ויותר אנשים בגילאים צעירים שעושים ייפוי כוח מתמשך.

ייפוי כוח מתמשך מחיר
ייפוי כוח מתמשך מחיר

ייפוי כוח מתמשך שכר טרחה מומלץ

לגבי גובה שכר טרחה לעריכת ייפוי כוח מתמשך אין המלצה מחייבת, אך יש בייפוי כוח מתמשך שכר טרחה מומלץ מטעם לשכת עורכי הדין. ייפוי כוח מתמשך שכר טרחה מומלץ על ידי לשכת עורכי הדין הוא 5000 ₪. אולם כאמור, זה לא מחייב, ולמעשה שכר הטרחה יכול להיות נמוך יותר או גבוה יותר לפי מורכבות התיק. שהרי מדובר כאן בתיק התפור למידותיו ולצרכיו של כל לקוח. כמו כן ישנם הפונים לעורך דין לשם עריכת ייפוי כוח מתמשך זוגי, נניח ששני ההורים מבוגרים רוצים למנות את בנם למיופה כוחם אם וכאשר חלילה הם יאבדו את כושר השיפוט שלהם מכל סיבה שהיא. רק נציין כי ייפוי כוח מתמשך שכר טרחה מומלץ על ידי לשכת עורכי הדין לייפוי כוח זוגי הוא 7500 ₪.

ייפוי כוח מתמשך שכר טרחה מומלץ (2)
בייפוי כוח מתמשך אל תלחצו יד לפני שתבררו שכר טרחה ואת מידת השירות שתקבלו

עלות עריכת ייפוי כוח מתמשך

לגבי עלות עריכת ייפוי כוח מתמשך נפרט מעט יותר. מעבר להמלצה הנ"ל יש פרמטרים נוספים שנלקחים בחשבון. כמו למשל מידת מורכבות היקף הנכסים וההנחיות המקדימות שהלקוח מעוניין שיכתבו, האם ייפוי הכוח כולל גם מתן הרשאה לקבלת החלטות אישיות ובריאותיות (לא כולל פעולות הקשורות לסוף החיים – לפי חוק החולה הנוטה למות). בנוסף עלות עריכת ייפוי כוח מתמשך תלויה גם בשאלה אם יש צורך בטיפול נוסף בתיק עוד לפני כניסת המינוי לתוקף כגון שינוי בתקנונים והסכמות בחברות. כל פעולה כזאת משפיעה על עלות עריכת ייפוי כוח מתמשך. אם את/ה רוצה להיפגש בנושא עריכת ייפוי כוח מתמשך אל תהסס/י פני/ה אלינו וניפגש בהקדם!

עלות עריכת ייפוי כוח מתמשך
עלות עריכת ייפוי כוח מתמשך

 

עורך דין ייפוי כוח מתמשך

עו"ד זיו לוטנברג

משרד עו"ד זיו לוטנברג – בהתחייבות למחיר הטוב ביותר! יושר ללא פשרות. שירות אישי ומקצועי. מאות לקוחות מרוצים. מייסד המשרד עו”ד זיו לוטנברג, בעל תואר ראשון במשפטים LL.B ותואר ראשון בכלכלה (בהצטיינות) B.A, בעל רשיון עריכת דין משנת 2006, מחזיק בוותק ובניסיון של יותר מ-16 שנים בתחום המשפטי.

יצירת קשר מהיר
מאמרים

מאמרים נוספים

נגישות
יצירת קשר
*ליווי של עורך דין מנוסה. אפשרות גם לקבל שירות בבית הלקוח

רח' בר כוכבא 23, בני ברק
מגדל V-Tower
מיקוד:5126002

פתיחה
1
שלום וברכה
שלום וברכה
איך אוכל לעזור?
Call Now Button