כמה עולה להכין ייפוי כוח מתמשך

כמה עולה להכין ייפוי כוח מתמשך

נאמר כבר מראש – אם אתם רוצים לדעת כמה עולה להכין ייפוי כוח מתמשך ניתן לדעת רק לאחר קביעת פגישה במשרדנו. במאמר הבא הבאנו רק מידע לגבי מספר נקודות המשפיעות על קביעת שכר הטרחה. כמו כן הבאנו מידע כללי על עורך דין ייפוי כוח מתמשך מומלץ וייפוי כוח מתמשך לפי חוק החולה הנוטה למות מנקודת המבט של עורך דין המטפל בתיקי ייפוי כוח מתמשך וגם יודע את החוק והצעת חוק עתידיות בעניין.

כמה עולה להכין ייפוי כוח מתמשך

בשורות הבאות נרחיב את הדיבור אודות ייפוי כוח מתמשך בכלל ונושאים נוספים הקשורים לכך, נרחיב בנושא ייפוי כוח מתמשך חוק החולה הנוטה למות, התנגדות לצוואה מחיר ועוד, ככל שיותיר הזמן… ייפוי כוח מתמשך הצעת חוק נדונה בכנסת ה-19 בקריאה ראשונה בנובמבר 2014, החוק נקרא אז: חוק הכשרות המשפטית והאפוטרופסות. לאחר הדיון בכנסת החוק הועבר לוועדת חוק ומשפט. ביולי 2015 החילה הכנסת דין רציפות על החוק.

לאחר מכן ב-2016 הוחלט לפצל את החוק לשניים – כשירות משפטית ואפוטרופסות, ובנפרד ייפוי כוח מתמשך. מה שנובע מכך הוא, בין היתר, שייפוי כוח מתמשך עורך דין רואה זאת כסוגיה נפרדת מחוק הכשירות והאפוטרופסות הכללי, למרות שיש עורכי דין, כמו המשרד שלנו למשל, שמתמחים בשני הסוגיות גם יחד. בהמשך נרחיב על כך וגם כמה עולה להכין ייפוי כוח מתמשך.

כמה עולה להכין ייפוי כוח מתמשך
כמה עולה להכין ייפוי כוח מתמשך

בעניין ייפוי כוח מתמשך הצעת חוק היא דינאמית

תחת הכותרת ייפוי כוח מתמשך יש נושא ספציפי והוא ייפוי כוח מתמשך חוק החולה הנוטה למות. בטרם נמשיך נדגיש כי אין אנו נותנים כאן ייעוץ משפטי אלא רקע, כל המסתמך על הכתוב כאן כתחליף לייעוץ משפטי מקצועי עושה זאת על דעת עצמו. מה גם שבעניין ייפוי כוח מתמשך הצעת חוק בכנסת משתנות באופן די תכוף, כך שצריך להיות מעודכן בהוראות החוק הרלוונטיות לאותה שעה, כמו לגבי שכר טרחה עורך דין צו ירושה שהדברים דינאמיים ואי אפשר להסיק ממקרה למקרה ומנקודת זמן מסוימת לנקודת זמן אחרת.

ייפוי כוח מתמשך הצעת חוק
ייפוי כוח מתמשך הצעת חוק

האם בעריכת ייפוי כוח מתמשך עורך דין הוא הכרחי?

מי שמעוניין לחתום על טופס ייפוי כוח מתמשך לפי חוק החולה הנוטה למות יכול לעשות זאת באופן עצמאי או באמצעות ייפוי כוח מתמשך עורך דין. התהליך מתחיל במילוי טופס שכותרתו: "ייפוי כוח למתן הנחיות רפואיות לטיפול רפואי לפי חוק החולה הנוטה למות (סעיפים 37 ו-42)". את הטופס צריך למלא מי שמעונין למנות מיופה כוח שיהיה מוסמך להחליט אם לאשר או לדחות טיפול רפואי שעל החולה לעבור. מדובר בייפוי כוח שייכנס לתוקף בעתיד כאשר החולה יאבד את כשירותו הקוגניטיבית או הפיזית לקבל החלטות רפואיות. מדובר בפתרון המושלם ביותר שיכול להיות במצב זה, לפעמים אנשים נמנעים מלעשות את הצעד בגלל השאלה כמה עולה להכין ייפוי כוח מתמשך ונדבר על כך בהמשך.

מה חשוב למלא בטופס? 1. כתובת עדכנית לפי הרשום במרשם האוכלוסין. 2. אם ישנם הנחיות רפואיות יש לציין זאת ולצרף את ההנחיות לטופס הבקשה, וגם לציין בטופס מה לעשות בעת סתירה בין הוראות הצוות הרפואי להנחיות המקדימות.

ייפוי כוח מתמשך עורך דין
ייפוי כוח מתמשך עורך דין

ייפוי כוח מתמשך חוק החולה הנוטה למות

כעת נדבר על חולה הנוטה למות: ייפוי כוח מתמשך חוק החולה הנוטה למות תקף רק אם בעת החתימה על הטופס ומינוי מיופה הכוח הוא עדיין לא היה חולה הנוטה למות, אולם אם הוא כבר אז היה מוגדר כחולה הנוטה למות אינו יכול למנות על פי ייפוי כוח מתמשך הצעת חוק זו. מי שמתקשה במילוי הטופס יכול להיעזר בייפוי כוח מתמשך עורך דין המתמחה בעניין. כמה עולה להכין ייפוי כוח מתמשך לעניין חולה הנוטה למות? העלות משתנה מאוד בין תיק לתיק, היא נעה סביב ה-2500 ₪, אך את התשובה הסופית ניתן לקבל רק אחרי קביעת פגישה במשרדנו, כמו כן אם אתם מתעניינים על צוואה הדדית מחיר או פרטים אחרים צרו עמנו קשר לקביעת פגישה דיסקרטית.

ייפוי כוח מתמשך חוק החולה הנוטה למות
ייפוי כוח מתמשך חוק החולה הנוטה למות
עורך דין ייפוי כוח מתמשך

עו"ד זיו לוטנברג

משרד עו"ד זיו לוטנברג – בהתחייבות למחיר הטוב ביותר! יושר ללא פשרות. שירות אישי ומקצועי. מאות לקוחות מרוצים. מייסד המשרד עו”ד זיו לוטנברג, בעל תואר ראשון במשפטים LL.B ותואר ראשון בכלכלה (בהצטיינות) B.A, בעל רשיון עריכת דין משנת 2006, מחזיק בוותק ובניסיון של יותר מ-16 שנים בתחום המשפטי.

יצירת קשר מהיר
מאמרים

מאמרים נוספים

נגישות
יצירת קשר
*ליווי של עורך דין מנוסה. אפשרות גם לקבל שירות בבית הלקוח

רח' בר כוכבא 23, בני ברק
מגדל V-Tower
מיקוד:5126002

פתיחה
1
שלום וברכה
שלום וברכה
איך אוכל לעזור?
Call Now Button