עורך דין ירושות וצוואות במרכז

עורך דין ירושות וצוואות במרכז

אם אתם רוצים לבטח את עצמכם, שרכושכם יתחלק לפי רצונכם כשחלילה לא תהיו עוד בדעתכם קחו עו"ד ייפוי כוח מתמשך ואם הכוונה היא לאחר פטירתכם מומלץ להיעזר בעורך דין ירושות וצוואות במרכז שינחה אתכם כיצד לכתוב צוואה ולמי למסור את הצוואה ועוד. על מנת לבטח את עצמכם, שאכן אחרי לכתכם העיזבון שלכם יחולק כרצונכם פנו אלינו. עד כאן פנינו אל קוראינו המבוגרים. אך גם אנשים צעירים הופכים לפעמים להיות רלוונטיים כלפי חוק הירושות והצוואות, כאשר לאחר פטירת אב או אם המשפחה מתגלה ויכוח על הירושה, במקרים אלו מומלץ לבוא בהקדם לייעוץ של עורך דין ירושות וצוואות.

עורך דין ירושות וצוואות במרכז

בואו נתחיל בשאלה, האם חשבתם פעם כמה נושאים והיבטים מסתתרים תחת שני המילים הסתמיות: ירושות וצוואות? כמשרד עורך דין ירושות וצוואות אנו מטפלים במגוון הנושאים הבאים:

  • סיוע בניסוח משפטי של צוואה.
  • ייעוץ לגבי הטמעת שינויים בצוואה קיימת (הסרת בת זוג לאחר גירושים / הוספת ידועה בציבור / הוספת/הסרת צאצאים / שינויים רצוניים אחרים).
  • שמירה פיזית של הצוואה אצל ארכיון משרד עורך דין ירושה וצוואה.
  • חשיפת הצוואה ליורשים לאחר מות המצווה, וטיפול נדרש במחלוקות שמתגלות וכדומה (אם נדרש).
  • או לחילופין הפקדת הצוואה אצל הרשם לענייני ירושה.
  • פנייה לרשם לאחר מות המצווה.
  • ליווי וייעוץ משפטי למשפחות לאחר מות יקירם, כאשר צצות בעיות חוקיות במימוש הצוואה (כאשר ישנם שתי צוואות סותרות וכדומה).
  • ייפוי כוח מתמשך של  תושב זר.
  • ועוד ועוד.
עורך דין ירושות וצוואות במרכז
עורך דין ירושות וצוואות במרכז

עורך דין ירושות וצוואות

לא תמיד כתיבת או הפקדת צוואה היא חיונית והכרחית. החוק מגדיר בצורה מדויקת את סדר העדיפויות בקבלת הירושה כאשר המנוח לא הותיר צוואה. במקרה כזה מוציא הרשם לענייני ירושה מסמך הנקרא צו ירושה המפרט את סדר חלוקת הירושה לפי חוק הירושה. גם כאן, אם מתגלות בעיות חוקיות (כגון שמישהו טוען כי קיימת צוואה ולטענתכם היא מזויפת) ניתן להיעזר בעורך דין ירושות וצוואות. עיסוק נוסף של מרבית עורכי דין ירושות וצוואות הוא ייפוי כוח מתמשך.

ייפוי כוח מתמשך מאפשר העברת סמכויות לקרוב משפחה או כל מישהו אחר, במקרה של אובדן כשירות או אובדן הכרה. כמשרד עורך דין ירושות וצוואות במרכז מוכרים לנו מקרים של אנשים שרצו לערוך צוואה רק בשל רצונם להעביר סמכויות במקרה של אובדן כשירות, אך מדובר בטעות חמורה, מכיוון שעל פי חוק אסור לאף אחד לפתוח את הצוואה כל עוד המצווה בחיים.

עורך דין ירושות וצוואות
עורך דין ירושות וצוואות (תמונת אילוסטרציה)

עורכי דין ירושות וצוואות

למשרדנו ניסיון רב בליווי, ייעוץ וייצוג משפטי של מחלוקות שהתגלעו בנוגע לצוואות. תחום הצוואות והירושות הוא תחום הסובל רבות מניסיונות שרלטנות ועושק, לפעמים באמצעות קרובי משפחה מקרבה ראשונה ושנייה, עד כמה שזה נשמע לא נעים… הרווח המיידי והסכומים הגדולים מהווים פיתוי קשה מדי למי שאינו חזק מספיק בדעתו. מקרים אלו מתגלים בדרך כלל אחרי פטירת האב או האם, כאשר פותחים את הצוואה ורואים שבאופן מוזר אחד האחים או האחיות קיבל חלק גדול במיוחד בירושה, ומלבד שהוא מופלה לטובה ללא הסבר מיוחד הרי שזה גם על חשבונם של האחרים, או כאשר מדובר בצוואות הדדיות חוק הירושה ללא ידיעה קודמת.

בסופו של דבר, לאחר מאבק משפטי מתגלה לעיתים רבות כי מדובר בצוואה שהוצאה במרמה. אותו ילד המופלה לטובה 'תופס' את ההורה ברגע של חולשה, מזמין עורכי דין ירושות וצוואות ומחתים את ההורה על צוואה מוטית לטובתו. כדי להתמודד עם תופעה זו נדרש ידע מקצועי.

עורכי דין ירושות וצוואות
עורכי דין ירושות וצוואות

עורך דין ירושה וצוואה

אי לכך, תחום הצוואות הוא לא בהכרח תחום משפטי. כתיבת צוואה היא מסורת של דורות, הרבה לפני הקמת בתי המשפט. אולם כשכותבים צוואה ללא ייעוץ משפטי של עורך דין ירושה וצוואה יש בכך סיכון מסוים. ולצערנו, באופן טבעי, כל אחד נפגש עם מוות קרוב, במוקדם או במאוחר (נקווה שככל המאוחר). המצב האידיאלי ביותר הוא חלוקת העיזבון על פי צוואה ברורה וחד משמעית, אבל לא תמיד זה כך.

כמשרד עורך דין ירושות וצוואות במרכז תוכלו לפנות אלינו על כל שאלה או התלבטות בתחום הירושות והצוואות, בהגדרות השונות ובסוגי הצוואות הקיימות, וכן לגבי החסרונות והיתרונות של כל אחת מהם. כמו כן תוכלו להתייעץ אתנו על התנגדות לצוואה או ירושה שנראית לכם לא אמתית או שנעשתה בדרך לא חוקית. הכול בהתאם לחוק הירושה, התשכ"ה-1965 העוסק בכל תחומי הצוואות והירושות, כגון – עריכת צוואות ועוד.

עורך דין ירושה וצוואה
עורך דין ירושה וצוואה

 

עורך דין ייפוי כוח מתמשך

עו"ד זיו לוטנברג

משרד עו"ד זיו לוטנברג – בהתחייבות למחיר הטוב ביותר! יושר ללא פשרות. שירות אישי ומקצועי. מאות לקוחות מרוצים. מייסד המשרד עו”ד זיו לוטנברג, בעל תואר ראשון במשפטים LL.B ותואר ראשון בכלכלה (בהצטיינות) B.A, בעל רשיון עריכת דין משנת 2006, מחזיק בוותק ובניסיון של יותר מ-15 שנים בתחום המשפטי.

יצירת קשר מהיר
מאמרים

מאמרים נוספים

נגישות

ייעוץ ראשון חינם

עו"ד זיו לוטנברג 15 שנה ניסיון

רח' בר כוכבא 23, בני ברק
מגדל V-Tower
מיקוד:5126002

*ליווי של עורך דין מנוסה. אפשרות גם לקבל שירות בבית הלקוח
Call Now Button