עורך דין מומחה לצוואות

עורך דין מומחה לצוואות

משרדנו הוא משרד עורך דין מומחה לצוואות המתמחה בכל ההיבטים של הצוואות ומרכז את כל המידע המקצועי בדיני צוואות, ירושות ועיזבונות. משרדנו הוא אחד המשרדים המובילים בישראל בתחום הצוואות. עורך הדין זיו לוטנברג בקי בכל פסקי הדין בתחום הצוואות ובספרות המקצועית בענייני עיזבונות וצוואות. תחומי ההתמחות של המשרד: עריכת צוואות, התנגדות לצוואות, הגנה על צוואות ועוד.

עורך דין מומחה לצוואות

  • מה זה 'עריכת צוואות'?

רוב בני האדם שאפים לחלק את עיזבונם לאחר מותם בהתאם לרצונם ולתפיסת העולם שלהם, הדבר מתאפשר באמצעות הכנת צוואה. עריכת צוואה היא עריכה משפטית של הצוואה הנעשית בהנחיית משרדי עורכי דין צוואות.

  • מה זה 'התנגדות לצוואות'?

לעיתים, הצוואה שהאדם הותיר אינה משקפת את דעותיו ורצונותיו, או שהיא מפלה בין אחים ואחיות, והיא מעלה חשש כבד שהוצאה מהמנוח במרמה, או אפילו זויפה. ישנם דרכים רבות להוכיח את בעייתיות הצוואה או לבטלה מבחינה חוקית. אם אתם רוצים להתנגד לצוואה, פנו אלינו.

  • מה זה 'הגנה על צוואות'?

הגנה על צוואות היא בעצם הפעולה ההפוכה להתנגדות לצוואה, כאשר קיים חשד סביר שיש מי שמתכנן להציק לבני המשפחה באמצעות תביעות חוזרות ונשנות היורשים. ניתן להגן על הצוואה באמצעות פעולות שונות. פנו אלינו לקבלת ייעוץ.

עורך דין מומחה לצוואות
עורך דין מומחה לצוואות

משרד עורכי דין צוואות

מעבר לשלושת הנושאים הנ"ל, משרדנו הוא משרד מומחה של עורך דין ירושות וצוואות במרכז מתמחה בקשת רחבה של תחומי הצוואות והירושות וכן במכירת ורכישת דירות ונדל"ן ובעריכת ייפוי כוח מתמשך. במשך למעלה מ-15 שנות ניסיון טיפלנו במשרד עורכי דין צוואות שלנו בתיקי: ירושות, כל סוגי הצוואות, עיזבונות, ניהול עיזבונות, איתור צוואות, אפוטרופסות, דירות ירושה, הסכמי חלוקת עיזבונות, הסכמי ממון, סילוק אחד הזוכים מהירושה, העברת נכס במתנה, חובות של אדם שהלך לעולמו, סכסוכים בין היורשים, צוואות הדדיות, רשם הירושות, תעודות פטירה ועוד ועוד.

אצלנו תוכלו לקבל את מלוא המידע המשפטי בעניינים אלו, מה כדאי לעשות בכל שלב בחיים, וכן מה לעשות לאחר פטירת מותיר הצוואה. כמו כן תוכלו לקבל ייעוץ לגבי זכות הרישום בטאבו לאחר שקיבלתם את הנכס בירושה. כשאתם באים לבחור משרד עורכי דין צוואות זכרו כי שנות ניסיון הן פרט חשוב ביותר בהחלטה. וכמובן גם מקצועיות… משרד עורך דין מומחה לצוואות זה אנחנו.

משרד עורכי דין צוואות
משרד עורכי דין מומחים לצוואות

בגדול, ניתן לומר שעבודתם של משרד עורכי דין לצוואות מתפצלת לשלושה פרמטרים עיקריים:

  1. קשר ישיר עם ה'לקוח', כלומר עם הקשיש. מה שאומר: עריכת צוואה, עריכת צוואה הדדית, מינוי של אפוטרופוס כשנדרש, הסכמי ממון, עריכת ייפוי כוח מתמשך, העברת נכס ללא תמורה ועוד.
  2. קשר עם צאצאי ה'לקוח', כלומר עם היורשים. מה שאומר: טיפול בהוצאת צו ירושה, טיפול בחשבון הבנק של המנוח, טיפול בחלוקת הירושה, טיפול במכירה של דירת ירושה, טיפול בהתנגדויות לצוואה, טיפול בסכסוכים בין יורשים ועוד.
  3. ניהול של העיזבון, מה שאומר: מינויים וקביעת שכר בעסק של עיזבון, גביית או תשלום חוב של נפטר מהעיזבון שלו, גביית מזונות לילדי הנפטר מהעיזבון שלו ועוד ועוד.

טיפול בעניינים אלו מצריכים בחירת משרד עורכי דין לצוואות עם ניסיון רב ומקצועיות בתחום. אנו במשרד עורכי דין לצוואות שלנו, מתגאים בבקיאות רבה בספרות מקצועית ומצד שני פרקטיקה רבה בשטח.

משרד עורכי דין לצוואות
משרד עורכי דין לצוואות

משרדי עורכי דין צוואות

כדי להיות בקי בדיני הירושות והצוואות משרדי עורכי דין צוואות צריכים להיות ערניים ולהתעדכן בשינויים התדירים שהחוק עובר כגון השינויים שהוכנסו לאחרונה בעניין צוואות הדדיות חוק הירושה נחקק לראשונה בשנת 1965 ולאורך הזמן הוכנסו בו שינויים רבים. השינוי האחרון בחוק היה בשנת תשע"ז-2017 בעניין זכות וזהות היורשים. ומעבר לכך החוק קובע כיצד עורכים צוואה בעלת תוקף חוקי ובלתי ניתן לערעור ועוד. בין היתר, לשון החוק בעניין העיזבון הוא כדלהלן: "במות אדם עובר עיזבונו ליורשיו" במילים ספורות ומתומצתות אלו בחר המחוקק קבוע את חובת העברת כל עיזבון ליורשים, שזהותם נקבעה מכוח החוק או על פי צוואה שהוכנה מראש על ידי המנוח.

כדי להעביר בפועל את הבעלות על נכסי הירושה יש צורך בצו ירושה – בהיעדר צוואה, או בצו קיום צוואה – כאשר ישנה צוואה. מי שאינו מעונין לקבל חלק מהירושה בשל חובות שרבצו על המנוח או בשל סיבה אחרת זכאי לעשות זאת על פי חוק. אתם מוזמנים להתייעץ עמנו – משרד עורך דין מומחה לצוואות – בנושא זה או בכל נושא הקשור לצוואות.

משרדי עורכי דין צוואות
משרדי עורכי דין מומחים לצוואות

אם אתם מחפשים עו"ד ייפוי כוח מתמשך מומלץ ובמיוחד לגבי ייפוי כוח מתמשך של תושב זר פנו אלינו.

עורך דין ייפוי כוח מתמשך

עו"ד זיו לוטנברג

משרד עו"ד זיו לוטנברג – בהתחייבות למחיר הטוב ביותר! יושר ללא פשרות. שירות אישי ומקצועי. מאות לקוחות מרוצים. מייסד המשרד עו”ד זיו לוטנברג, בעל תואר ראשון במשפטים LL.B ותואר ראשון בכלכלה (בהצטיינות) B.A, בעל רשיון עריכת דין משנת 2006, מחזיק בוותק ובניסיון של יותר מ-15 שנים בתחום המשפטי.

יצירת קשר מהיר
מאמרים

מאמרים נוספים

נגישות

ייעוץ ראשון חינם

עו"ד זיו לוטנברג 15 שנה ניסיון

רח' בר כוכבא 23, בני ברק
מגדל V-Tower
מיקוד:5126002

*ליווי של עורך דין מנוסה. אפשרות גם לקבל שירות בבית הלקוח
Call Now Button