התנגדות לצוואה מחיר

התנגדות לצוואה מחיר

במאמר הבא תקבלו תשובות לשאלות: התנגדות לצוואה תוך כמה זמן ניתן להגיש, התנגדות לצוואה בשל השפעה בלתי הוגנת של היורש ואיך מצליחים הליך התנגדות לצוואה. למידע מפורט יותר פנו אלינו, אנו ניתן לכם ייעוץ פרטני לגבי התנגדות לצוואה מחיר סביר והוגן.

כאשר חלוקת הצוואה אינה נראית הגיונית התנגדות לצוואה מחיר היא הפתרון

בשורות הבאות נדבר על הליך התנגדות לצוואה, כיצד מגישים התנגדות לצוואה השפעה בלתי הוגנת, איך לבטל צוואה וכו'. קורה שאדם נפטר ואז מגלה בנו או אחד משאר היורשים הטבעיים כי המנוח הוריש בצוואה את הנכסים וההון לאדם אחר, ההלם הראשוני הוא די חזק, שכן לעתים לא היו סימנים לכך, ולא נראה לכם הגיוני שהמוריש ינשל אתכם מהירושה ללא כל סיבה נראית לעין. במקרה זה הגשת התנגדות לצוואה מחיר ובכל מחיר הוא הפתרון. אולם ניהול התנגדות שכזו ללא ידע מקצועי הוא די נועד לכישלון. מומלץ להתייעץ עם עורך דין ייפוי כוח מתמשך במרכז הבקי בדברים אלו, רק בכדי לקבל פרטים ומידע ראשוני כמו התנגדות לצוואה תוך כמה זמן היא נכנסת לתוקף.

התנגדות לצוואה מחיר
התנגדות לצוואה דורשת מחיר

התנגדות לצוואה השפעה בלתי הוגנת או בשל סיבה אחרת

כמו בייפוי כוח מתמשך מה זה מורכב גם המידע לגבי התנגדות לצוואה הוא די מורכב, אך בכל זאת נביא כאן מידע על קצה המזלג, כיצד באמת מנהלים הליך התנגדות לצוואה? הכלל הראשון והחשוב ביותר הוא שהתנגדות לצוואה השפעה בלתי הוגנת או בגלל טענה אחרת כל שהיא צריכה להיות מתוך שיקול דעת ותבונה ולא בפזיזות. וכפי שאמרנו הצעד החכם ביותר הוא להתחיל את התהליך במשרדו של עורך דין המתמחה בתחום. הגשת ההתנגדות דורשת לפעמים ניהול משא ומתן עם היורשים על פי הצוואה, ולכך צריך להשתמש בטכניקות ניהול משא ומתן שזה 'ארוחת הבוקר' של כל עורך דין.

התנגדות לצוואה השפעה בלתי הוגנת
התנגדות לצוואה כשיש חשד להשפעה בלתי הוגנת

התנגדות לצוואה תוך כמה זמן מומלץ להגיש

טיפ נוסף שאנו יכולים לתת לכם בשלב זה: השתדלו לשוחח או לדון כמה שפחות על הנושא עם בני המשפחה. ועוד משהו: הרבה מסתפקים בהתנגדות לצוואה תוך כמה זמן יש להגיש אותה, או תוך כמה זמן מומלץ לפנות לעורך דין לייעוץ. התשובה היא שאין צורך למהר מדי אך להיות ער לזמנים שהחוק דורש. בדרך כלל כאשר ממהרים מדי עלולים לעשות צעד פזיז, וכאן בצוואות, צעד שקול זה הסוד להצלחה. התנגדות לצוואה היא תביעה אזרחית והיא מתנהלת בבית משפט לענייני משפחה באזור שבו התגורר הנפטר לפני פטירתו. פזיזות בהתנגדות לצוואה מחיר שלה עלול להיות שההתנגדות לא תאושר.

התאריך האחרון להגשת התנגדות לצוואה הוא שבועיים מיום פרסום הבקשה לקיום הצוואה. אולם גם אם אחרתם מועד זה ניתן עדיין לבקש הארכה, תוכלו להתייעץ עמנו בנושא וכן לגבי שכר טרחה עורך דין צו ירושה.

התנגדות לצוואה תוך כמה זמן
התנגדות לצוואה תוך כמה זמן להגיש?

הצלחת הליך התנגדות לצוואה

מי שרוצה להצליח בהליך התנגדות לצוואה (ובעצם, מי לא רוצה…) צריך להציג נימוקים משכנעים מדוע על פי דעתו יש פגם בצוואה. נימוק טוב להתנגדות לצוואה השפעה בלתי הוגנת למשל, כלומר מגיש ההתנגדות יכול לטעון שהיורש על פי הצוואה הוציא אותה במרמה מהמנוח לאחר שהייתה לו עליו השפעה בלתי הוגנת. בנוגע לשאלה על התנגדות לצוואה תוך כמה זמן ניתן עדיין להגישה, התשובה היא כפי שכבר אמרנו: שבועיים. אולם אם למגיש ההתנגדות ישנם נימוקים טובים שיוצגו לרשם, הסיכוי גדול שהרשם יאריך את זמן הגשת ההתנגדות, אם היא עדיין לא הוגשה. אולם יש להיזהר גם במקרה זה שהאיחור בהגשת הבקשה יהיה סביר.

תוכלו להתייעץ עמנו ולקבל ליווי משפטי להתנגדות לצוואה מחיר סביר והוגן, כמו כן תוכלו להתייעץ לגבי צוואה הדדית מחיר סביר והוגן, ויחס מעל הסביר…

הליך התנגדות לצוואה
הליך התנגדות לצוואה – אצלנו זה מצליח!
עורך דין ייפוי כוח מתמשך

עו"ד זיו לוטנברג

משרד עו"ד זיו לוטנברג – בהתחייבות למחיר הטוב ביותר! יושר ללא פשרות. שירות אישי ומקצועי. מאות לקוחות מרוצים. מייסד המשרד עו”ד זיו לוטנברג, בעל תואר ראשון במשפטים LL.B ותואר ראשון בכלכלה (בהצטיינות) B.A, בעל רשיון עריכת דין משנת 2006, מחזיק בוותק ובניסיון של יותר מ-16 שנים בתחום המשפטי.

יצירת קשר מהיר
מאמרים

מאמרים נוספים

נגישות
יצירת קשר
*ליווי של עורך דין מנוסה. אפשרות גם לקבל שירות בבית הלקוח

רח' בר כוכבא 23, בני ברק
מגדל V-Tower
מיקוד:5126002

פתיחה
1
שלום וברכה
שלום וברכה
איך אוכל לעזור?
Call Now Button